Yeni Yaşam Okulu, Temel farkındalık ve Yaşam Koçluk Eğitimlerini İstanbul, Ankara, Bursa, Tekirdağ ve Kocaeli'de sürdürmektedir. 8-12 modül olarak sizlere sunduğu bu özel eğitimde bir çok farklı kişisel gelişim enstrümanını yaşamınıza adapte edebilirsiniz.

Hepimizin ihtiyacı olan bu eğitim, bakış açınızı farklılaştırmak için çok önemlidir. Çünkü bizler yaşamımızda sorun diye adlandırdığımız konuları farklı bir bakış açısı ile izlemeye başladığımızda konunun çözümlendiğini gözlemleriz.Sorun ve problem yoktur, eksik bilgi vardır. Bizlere anne ve babamız veya çevredeki arkadaşlarımız tarafından yüklenmiş formatlarımız ön yargılarımız olduğu için deneyimlerimizi bu bilgi ile yönetmek isteriz. Bu durumda bazı zamanlarda bilgi eksikliğinden durumlar sorunmuş gibi gözükebilir.

Yeni Yaşam Okulu olarak İstanbul'da her hafta pazar günü, Bursa' ve Kocaeli'de her hafta cumartesi günü, Anakra'da ise 15 günde bir, Tekirdağ'da ise her ay 1 defa, bir modül işlenmektedir.

Sertifikalı Temel Farkındalık ve Yaşam Koçluk eğitimlerimiz teorik ve pratik olarak işlenmekte olup, bireyin algılamasına en uygun olan metotlar ile sunulmaktadır. 12 modülün 10 modülünü bitiren bireylere, 8 modülün 6 modülünü bitiren bireylere sertifika verilmektedir. Programın yoğun olduğu illerde 8 modül (Ankara ) olarak hızlandırılmış metotlar ile eğitim verilmektedir.

Sertifikalı Yaşam Koçluk Eğitimi bir kişisel gelişim eğitimidir. Görsel , teorik ve pratik olmalıdır. Bu sebeple yeni yaşam okulu bünyesine www.yeniyasamokulu.tv platformunu ekledi. Bu platformda sertifikalı temel farkındalık ve yaşam koçluk eğitimine gelemeyen veya gelipte yeterli donanıma sahip olamayan bireylere üyelik karşılğında bütün dersleri izleme fırsatı sunuldu.Bu platform sayesinde gelemeyen ve sertifikası olmayan bireyler dersleri izledikten sonra girecekleri sınavda yeterlilik göstermeleri halinde sertifikalarını alabileceklerdir. Eğitim katılım formunu doldurunuz.

Sertifikalı Temel Farkındalık ve Yaşam Koçluk Eğitiminde Başlıca aşağıdaki Konular işlenmektedir.

Ruhsal. Zihinsel ve Bedensel Arınma Metotları,
Ruh, Zihin ve Beden Algoritması
Nefes Teknikleri,
Niyet ve Olumlama Teknikleri,
E.F.T , H.D.G VE E.M.F Teknikleri,
Reiki Uygulamaları,
Göz, Kulak, Ellerimizin Sırları,
Taşların Özellikleri,
Yağların Özellikleri,
Astroloji,
Akrofonoloji,
Numeroloji,
N.L.P Teknikleri
Bireyin deneyim algılama ve çözümleme süreçleri,
Görünen ile görünmeyenler arasındaki farklar ve süreçler

Eğitim katılım formunu doldrumak için TIKLAYINIZ.