Yeni Yaşam Okulu Rehber Astrolojik Kişisel Gelişim Programıdır. Astrolojik verileriniz baz alınarak, eksiklerinizi tamamlamak amacı oluşturulmuştur. Ücretli üyelik sistemi ile çalışmaktadır.3 Aylık, 6 Aylık ve 12 Aylık paketlerden tarafınıza uygun olan paketi seçtikten sonra size olarak hazırlanacak kişisel gelişim öneri paketlerini uygulamanıza sunulur.

Paketinizi seçtikten 24 sonra size olan Kişisel Gelişim Uygulama Programınız hazırlanmış olur. Önemli olan Satın alma işleminden hemen sonra tarafınızdan istenen profil bilgilerini eksiksiz olarak doldurunuz.Bu veriler ışığında programınız hazırlanacaktır.

Eğerki doğum tarihinizden emin değilseniz iletişim bölümümüzden tarafımıza bilgi veriniz. Programınızı ve tavsiyelerimizi oluşturmuş olduğunuz üyelik bilgileri ile sisteme girip indirebilir veya e-posta olarak alabilirsiniz.

Üyelik hesabınız sürekli olarak aktif kalacaktır. Ne zaman isterseniz giriş yapıp raporlarınızı indirebilir veya yeni analizler satın alabilirsiniz. Bütün satın aldığınız analizlerinizi ister cepten, ister tabletten, ister masaüstü bilgisayarınızdan okuyabilirsiniz.Kendinizin farkında olmak için kendinizi analiz edin ve önerilerimize uyarak yaşamı konforlu yaşayın.