Analizinizi yapıp, uygun olan paketinizi satın aldıktan 24 saat sonra siteye üyelik bilgileriniz ile girip, programınızı indirebilirsiniz. Programlarınız aylık olarak hazırlanacaktır. İlgili ayın programını inceleyip yaşamınıza adapte etmenizi istiyoruz. Bazı durumlarda tavsiyeler sizi şaşırtabilir, ilginç gelebilir, sakın ön yargı ile yaklaşmayın. Şuana kadar ilginç gelenleri veya ön yargı ile yaklaştıklarınızı yapsaydınız belki yaşadığınız deneyim daha kolay olurdu.

Yapabildikleriniz size çok şey katacaktır. Diğer aya geçtiğinizde diğer programınızı uygulamaya başlayın. Bütün raporlarınız profil kimliğinizin altında, analizlerim başlığının içinde saklı kalacaktır. Dileğiniz zaman dilediğiniz yerden indiriebilirsiniz.

Bu raporlar kişiye özel olduğundan bir başka kişiye tavsiye etmenizi veya raporunuzu paylaşarak yapmasını istemeyiniz. Kişiler kendine özeldir ve deneyimleri kendi tercihleri ile oluşmuştur.

Program içindeki tavsiyeleri zamanım yetmiyor diye mazeret uydurup kendinizi kandırmayın. Çünkü biz size ekstra bir iş vermiyoruz, size normalde yapmanız gereken ama unuttuğunuz, yani sizin karakteristik yapınıza uygun davranışları hatırlatıyoruz.

Programı iyi anlamak yapmanın %50'si gibidir. Bundan dolayı ilk önce programınızı dikkatle okuyunuz ve anlamadığınız yerler var ise lütfen iletişim bölümünden bize danışınız. Bizde size açık ve net olarak anlatalım. Ama sakın mazeretler üretmeyin.

" Nerden biliyosanuz hayatınzın altının üstünden daha iyi olmadığını " Bizler alışkanlıklarımızı değiştirmek istemeyiz ve yanlışlıklara devam ederiz. Bu program sayesinde ön yargılarınızı kırın ve değişime evet deyin.