Bir çok nedenden dolayı farklı deneyimler yaşarız. Fakat deneyimleri yaşamaya başlayınca algılarımız farklı titreştiği için malesef gerçek neden yerine, yanıltıcı nedenlere kafayı takıp merkezden uzaklaşırız.Ve aynı deneyimi defalarca tekrar ederek öğrenmek zorunda kalırız. Buda bize kime zaman öfke, kimi zaman duygu bağımlılığı olarak geri döner. Ruhumuz, Zihinimiz ve Bedenimiz belirli bir doygunluğa ulaşana kadar hataları bize yaptırır ve öğretir. Bunun adına deneyim diyoruz.

İnsan hazmetmekte zorlandığı bir çok duyguyu fiziksel olarak alışkanlıklarına yansıtır ve hazmetmeye çalışır. Örnek vermek gerekirse; hazmedilemeyen öfke, sigara veya yemek ile bağdaştırılır ve çokça tüketilerek öfke bastırılmaya veya topraklanmaya çalışır.

Yeni Yaşam Okulu olarak yılarca edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında analizler hazırladık. Soruların cevaplanması halinde hangi deneyimin hangi süreçten kaynakladığını öğreniyoruz, bu süreci yapılandırmak adına uyguladığımız program aracılığı ile bu deneyimi sonlandırıyoruz.

Sizde Yeni Yaşam Okulu Rehberi kullanarak yıllarca aşmakta zorlandığınız deneyimleri kolayca sonuca ulaştırın. Analizler için tıklayınız