Heal Your Life Workshop® Uluslararası Sertifikalı
Dünyaca ünlü bu çalışma, dünyada Kişisel ve Spiritüel Gelişim’in öncüsü Louise L. Hay tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. İçsel anlamda kendini görme, farkına varma, ayırt edebilme, başkalarını ve kendini sevebilme, hayata daha fazla güvenme ve hayatı daha çok sevme ve ondan keyif almayı öğrenme deneyimidir.

Heal Your Life Workshop ® fiziksel- duygusal- zihinsel ve ruhsal olmak üzere katılımcı ile dört boyutta çalışır. Kişi kendi üzerinde çalışırken, daha önce farkına varamadığı kök inancıyla karşılaşır.
Hayatında tekerrür eden olayların nedenini kavrar. Bırakamadığı kalıplaşmış ve direnç gösterdiği davranışlarının nedenlerini nasıllarını ve neye hizmet ettiğini anlar.

Ancak süreç farkındalık boyutunda kalmaz. Heal Your Life Workshop®, kişiye kendini ve hayatını nasıl iyileştireceğini, hayatının her alanında daha mutlu, huzurlu ve tatminkar deneyimlere nasıl ulaşacağını uygulamalı olarak öğretir. “Daha iyi”ye doğru dönüşüm süreci workshop sırasında ilk günden itibaren başlar, kişinin tutumu ve motivasyonu ile doğru orantılı olarak workshop sonrasında da devam eder.

Heal Your Life Eğitimleri kişilerin hayatında büyük farkındalıklar yaratmış, ilişki, kendini sevme, bolluk bereket, sağlık, kariyer, kişisel gelişim alanlarında pozitif yönde gelişmeler sağlamıştır.

Kayıt : Figen Tekkol : 0212 728 1960