2018, astroloji, burç, koç, aslan, yengeç, kova, akrep,

2018 yılı Burç Yorumları

2018 yılında burçların dikkat etmesi gereken durumlar. Astroloji bir yaşam biçimidir. Analizi etmeyi bilirsen seni sana anlatır.. Düşüncesel disiplinini sana sağlar. 2018 yılı burç yorumları size beklentilerinizi formatlamanızı sağlayacaktır

Devamını Oku

Önyargı, pranga, davranış, anne, baba, olumlu, olumsuz

Önyargılar Prangalarımızdır

İnsanlar yaşamları boyunca duyguların ve düşüncelerin etkisinde kalarak, farklı bazı davranışlar gösterirler. Bu davranışların bir şekli de önyargılardır. Önyargı, bir kimse ya da şeyle ilgili olarak belirli bir olaya ya da duruma ya da görmeye dayanan, önceden edinilmiş olumlu ya da olumsuz yargı ve kanılardır.

Devamını Oku

Kişisel Gelişim, Reiki, NLP, Yaşam Koçu, Nefes, Su, İnsan

Kendini Farketmek

Bir nefes gibidir yaşam, almayı bilirsen huzur vermeyi bilirsen konfor verir insana. Bizim doğamız gereği ağlamak, şikayet etmek bize öğretildi kendimizi sorgulamayı bize öğretmediler eleştirmeyi  suçsuzluğumuzu kanıtlamayı öğrettiler. Bizi doğuştan kalkanlarımızla donattılar. Yaşanılan olayların bir sonuç olduğunu öğretmediler.

Devamını Oku

özlü sözler, para, maddiyat, çalışmak, hak etmek

Akıl ve İrade

Çalışmak bedenimizin bir şükürüdür. Para çok çalışarak değil, hak edilerek kazanılan bir şeydir. Para bizim için nefsi bir disiplindir. Hakettiğimizi zannettiğimiz herşeyde paylaşımcı olmalıyız ve birlik bilincinde hareket etmeliyiz. Hakettiğinizi zannettiğinizde kazanılan bütün maddi değerler daha kıymetli olur. Paylaşmak şükürümüzü artırır. Ve bolluk ve bereket kapılarını aralar.

Devamını Oku

Kişisel Gelişim Analizleri, Kişisel Gelişim Testleri, Yaşam

On Kapı Testi

Bu testin ardındaki sembolizm gerçekten şaşırtıcı. Belki henüz farkında değilsiniz ancak, hayatlarımızdaki her adımda bir kapıdan geçmek zorundayız. Bugüne kadar kaç kapıdan geçtiğinizi, kaçını çaldığınızı ve geleceğinize giden yolda kaç kapı açtığınızı hiç düşündünüz mü?

Devamını Oku

İsim Analizi, Harflerin Anlamı, Akrofonoloji

İsim Analizi

Her harfin bir enerjisi ve titreşimi vardır. Yaşam sürecinizde her harf sizin seçimlerinize etki eder. Harflerin anlamlarını öğrendiğinizde sizi zorlayan deneyimlerin neden olduğunu anımsayacaksınız. Harflerin bilinçaltımıza kayıtlı olan kodlardır. Bizler bu kodlar sayesinde algılamamızı gerçekleştiririz. Bu algılamalar titreşimler aracılığı ile gerçekleşir. Sesin frekansı beynimize komut verir ve biz negatif veya pozitif olarak seçim yaparız.

Devamını Oku

Yaşam Koçluk Eğitimi, Kişisel Gelişim Eğitimi, İstanbul

Yaşam Koçluk Eğitimi

Yeni Yaşam Okulunun 12 modül olarak sizlere sunmuş olduğu Temel Farkındalık ve Yaşam Koçluk Eğitimleri sizlere farkındalık ve doğru kararlar vermenizi sağlar.Hepimizin ihtiyacı olan bu eğitim, bakış açınızı farklılaştırmak için çok önemlidir. Çünkü bizler yaşamımızda sorun diye adlandırdığımız konuları farklı bir bakış açısı ile izlemeye başladığımızda konunun çözümlendiğini gözlemleriz.Sorun ve problem yoktur, eksik bilgi vardır.

Devamını Oku

Kişisel Gelişim Analizleri, Kişisel Gelişim Testleri,

Kişisel Gelişim Analizleri

Bir çok nedenden dolayı farklı deneyimler yaşarız. Fakat deneyimleri yaşamaya başlayınca algılarımız farklı titreştiği için malesef gerçek neden yerine, yanıltıcı nedenlere kafayı takıp merkezden uzaklaşırız.Ve aynı deneyimi defalarca tekrar ederek öğrenmek zorunda kalırız. Buda bize kime zaman öfke, kimi zaman duygu bağımlılığı olarak geri döner. Ruhumuz, Zihinimiz ve Bedenimiz belirli bir doygunluğa ulaşana kadar hataları bize yaptırır ve öğretir. Bunun adına deneyim diyoruz.

Devamını Oku

Kişisel Gelişim Eğitimleri, Yaşam Koçluk Eğitimleri

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Yeni Yaşam Okulunun en büyük amacı bireylerin kendi yaşamlarını öz bilinçleri ile yönetmelerini sağlamaktır. 2009 yılından beri devam eden eğitimlerimizdeki başarı oranımız gurur vericidir.Her geçen gün ailemize katılan bireyler ile daha farkındalıklı yaşam için niyet ediyoruz..

Devamını Oku

Ruhsal Detoks, Arınma, Sevgi, Minnet, Duygu

Ruhsal Detoks

Ruhsal detoks hepimizin ihtiyaç duyduğu bir süreçtir. Arınmadan yaşam huzurlu olmaz. Yüklerimizi arındırmak ve özbenliğimize dönmek için Ruhsal Detoks'u kullanın. Güne; sevgi, minnet, mutluluk gibi yüksek titreşimli duyguları gününüze davet ederek başlayın. Öfke, kuruntu, kıskançlık, karamsarlık, hüzün, acı ve kontrolculuk gibi reaktif duygulardan uzak dururken kılavuzunuz sevgi olsun. Kendinize ve etrafınıza karşı katı, kaba ve yargılayıcı olmayın...

Devamını Oku

Kişisel Gelişim Videoları, Online Eğitim, Yaşam Koçu

Kişisel Gelişim Videoları

Çağımızda zamanın çok önemli  olduğu  ve bireylerin “yeni bir yaşama merhaba” demekte vesile aradığı  bu süreçte, eğitim salonlarımıza gelemeyen ve eğitimlerimize gelip te gerekli notları tutamayan tüm katılımcılarımız için medya kayıtlarını sizler ile buluşturmayı  hedefledik.  Kişisel Gelişiminizi tamamlamamak için hiçbir mazeretiniz kalmadı..

Devamını Oku

Sufi, Ön Yargı, Kişisel Gelişim

Bırak Gitsin

Bir gün adamın biri zamanının Sufi üstadlarından birini ziyarete gelmiş ve ona şu soruyu sormuş: “Ön yargılarımdan ve bağımlılıklarımdan nasıl kurtulabilirim?” Üstad ona cevap vermek yerine ayağa kalkmış ve yakında bulunan bir sütuna kollarını dolayarak bağırmaya başlamış:

Devamını Oku

Bolluk ve Bereket, Paylaşmak, Kişisel Gelişim Eğitimi,

Bolluk ve Bereket Bilinci

Sıkıntı içinde olan insanlar mutlaka kendilerine bir program yapmalı. Bir A4 kağıdına özellikle son bir yıl içerisinde yaşamış oldukları bütün maddi sıkıntıları yazmalarını öneriyoruz. Örneğin şu kişiye şu kadar ödemem gerekiyor, altına da en kısa zamanda ‘Yukarıdaki insanların hepsinin parasını kalben ve sevgiyle ödemeyi seçiyorum.’ Cümlesini yazmalarını ve bunu yedi gün boyunca her gün yapmalarını öneriyoruz.

Devamını Oku

Yaşam Koçluk Eğitimleri, Yaşam Koçluk Sertifikası,

Yaşam Koçluk Eğitimleri

Yaşamımızda yer alan her aksaklık sadece bizden kaynaklanmaz. Çevremizdeki bazı insanların mutsuzlukları, hüzünleri, yaşam zorlukları bizi er ya da geç bulur. Hem çevremizdeki insanların yaşam zorluklarına yardım edebilmek ve sonucunda da yazımızda bahsettiğimiz gibi kendi yaşamımıza ışık tutabilmek yaşam koçluğu sertifikasının bize en büyük kazançlarından olacaktır. Yaşam Labirentini Çözmek Yaşam dediğimiz de o kadar büyük bir alandan bahsediyoruz ki ne yazmakla biter ne de eğitimini....

Devamını Oku

Kişisel Gelişim Eğitimleri, Yaşam Koçluk Eğitimleri,

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Doğduğumuz günden öğretim hayatımızın sonuna kadar hep bir şeyler öğrendiğimizi, kendimizi geliştirildiğimizi biliyorduk ve farkındaydık. Çevremizdeki insanlar bizi eğitmek ve sahip oldukları bilgileri bizlere sunarak öğretmek istiyorlardı. Kimileri öğretmenlerimiz gibi özel eğitimler ile sertifika sahibiydi kimileri ise anne ve babalarımız gibi hayatın kendisini yaşadıkları deneyimler ile bizlere sunanlardı. Bizler bunun farkındaydık ve hep daha fazla öğrenmek, kendimizi daha fazla geliştirmek

Devamını Oku